Home / İzmir Haber / 1 Yaşındaki Kardeşi Enkazda Asılı Kaldı…

1 Yaşındaki Kardeşi Enkazda Asılı Kaldı…

Suriye Eriha bölgesindeki bombardımanın ardından yıkılan bir evde baba ve üç çocuğunun hayatta kalma mücadelesi yürek dağladı.

Suriye‘nin İdlib kentindeki Gerginliği Azaltma Bölgesi’ne dün Esad güçleri ve Rusya’ya ait uçaklar tarafından gerçekleştirilen hava saldırısında 17 sivil hayatını kaybetti. Saldırı sonrası yıkılan parçaların arasında kalan üç çocuğuna bakan bir babanın feryadı ve 5 yaşındaki kız çocuğunun, bombardıman sonrası, enkazda bir moloza asılı kalan 1 yaşındaki kardeşini kurtarmak için canını tehlikeye attığı görülüyor. 5 yaşında olduğu tahmin edilen kız çocuğu, düşmekte olan bir yaşından küçük kardeşini düşmekten kurtarmak için elbisesinin takıldığı parçayı tutmaya çalışıyor.

moloza asılı kalan, 1 yaşındaki kardeşi, Suriye, hava saldırısı,

Bu sırada diğer erkek kardeşinin de beton parçaların arasında olduğu görülüyor.Kız çocuğu büyük bir cesaretle enkazda sıkışan kardeşini tutup kurtarıyor.

Olayın fark edilmesinin ardından yıkılan 5 katlı binaya koşan Suriye Sivil Savunma (Beyaz Baretliler) ekipleri, baba ve üç kızını kurtardı.Hastaneye kaldırılan çocukların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Kaynak: https://site-backlink.com/KqzqN

Hakkında elif

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

İzmirde Hareketlilik Haftası etkinlikleri başlıyor!

Hareketlilik Haftası etkinlikleri başlıyor “Birlikte Yürüyelim” İzmir Büyükşehir Belediyesi, birçok kentle aynı zamanda Avrupa Hareketlilik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir