Home / Dünya / Avrupa / Anne ve Babasının banka kartlarını aldı ve öldürmek için kiralık katil tuttu

Anne ve Babasının banka kartlarını aldı ve öldürmek için kiralık katil tuttu

ABD’de, ebeveynlerinin banka kartlarını çaldığı için karakolluk olan 17 yaşındaki genç kızın, anne-babasını öldürtmek için kiralık katil tuttuğu ortaya çıktı.Genç kızı, ilk önce anne ve babasının banka kartlarını çaldığı için gözaltına alan polis, soruşturmayı derinleştirdikçe korkunç gerçekle karşılaştı. Alyssa’nın arkadaşının polise verdiği ifadeye göre Alyssa, iki arkadaşına yüklü miktarda para vererek, anne babasını öldürmek için yardım istedi.

Banka hesaplarından ilk sefer 503 dolar, ikinci defa ise 926 dolar çektiği tespit edilen Alyssa’nın, ilk çektiği 503 doların 100 doları ile uyuşturucu aldığı, kalan 400 doları ise anne ve babasını öldürecek kişiyi bulması için bir arkadaşına verdiği öğrenildi.

Suçunu itiraf eden Alyssa, ifadesinde anne ve babasını öldürtmek için ilk teşebbüsünün başarısız olduğunu, ikinci teşebbüsü içinse 900 dolar çekerek, parayı siyahi bir seri katile verdiğini söyledi.

Kaynak: https://site-backlink.com/q7Pvm

 

Hakkında admin

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Ruhani’den Açıklama Geldi!

Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefonda görüşen İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani “Washington’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir