Home / İzmir Haber / Ezhel İzmir’de Gözaltına Mı Alındı?

Ezhel İzmir’de Gözaltına Mı Alındı?

Ezhel olarak bilinen rapçi Sercan İpekçioğlu, geçtiğimiz uıl şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla tutuklanmıştı. 1 yıl 8 aya kadar hapsi istenen Ezhel, İzmir’de gözaltına mı alındı?

Ezhel olarak bilinen rapçi Sercan İpekçioğlu’nun İzmir’de tutuklandığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği gerekçesiyle geçtiğimiz yıl tutuklanan ve daha sonra beraat eden Ezhel’in, İzmir‘de konser sonrası havalimanında gözaltına alındığı iddia edildi. Peki görüntülerdeki kişi Ezhel mi?

Rapçi Ezhel, “Uyuşturucu madde” kullanmak suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmış, ancak cezası 5 yıl süre ile ertelenmişti. Geçtiğimiz gün İzmir konseri sonrasında havalimanında gözaltına alındığı iddialarıyla yeniden gündeme gelen Ezhel’in görüntülerdeki kişi olup olmadığı ise bilinmiyor.
Ezhel takma adıyla bilinen rapçi Sercan İpekçioğlu geçtiğimiz günlerde uyuşturucu kullanmak suçundan üçüncü kez hakim karşısına çıkmıştı.

Hakkında elif

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Arkadaşız!

Kubilay Aka’nın Miray Daner’den ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen Hilal Altınbilek, Akmerkez’deydi. Gazetecileri görünce agresif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir