Home / İzmir Haber / Büyükşehir’e Soyer’den Hem Müjde Hem Güvence!

Büyükşehir’e Soyer’den Hem Müjde Hem Güvence!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’in, CHP İl Başkanı Yücel ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldiği toplantıda örgüte, ‘Bana güvenin, ben size güveniyorum’ mesajını verdiği aktarıldı.

Ayrıca istihdam konusunun gündeme geldiği zirvede açıklama yapan Soyer’in, “CV bankası oluşturulacak. İnternet sitesi üzerinden iş başvuruları direkt buraya yapılacak. Herkes sisteme girecek. İnsanların liyakatine göre davetler yapılacak” dediği öne sürüldü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve ilçe başkanlarını makamında ağırladı. Basına kapalı gerçekleşen zirvede önemli konuların masaya yatırıldığı öğrenildi.31 Mart yerel seçimleri sonrasına örgütteki başkanların Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’e ‘hayırlı olsun’ diyerek başarı diledikleri toplantıda yeni sürecin yol haritasının çizildiği ifade edildi. Örgüt ve Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki dönemde periyodik aralıklarla zirveler düzenlemesi gerektiğinin buluşmada konuşulduğu aktarıldı.

Ayrıca istihdam noktasında da ilçe başkanlarından bazılarının fikir beyan ettiği belirtilirken Başkan Soyer’in yeni uygulamanın müjdesini verdiği öğrenildi.

Tunç Soyer, İzmir , CV bankası,

Soyer’in bu konuda ise detaylı bilgi verdiği ve ‘Hayır öyle bir durum yok. Elektronik ortamda çalışmalarımız var. CV bankası oluşturulacak. İnternet sitesi üzerinden iş başvuruları direkt buraya yapılacak. Herkes sisteme girecek. İnsanların liyakatine göre davetler yapılacak. Artık CV getirme olmayacak, çünkü yüz binlerce kağıt geliyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin icraatlarının vatandaşa anlatılmasında örgüte büyük iş düştüğünün konuşulduğu toplantıda ilçe başkanlarının, “Sonuna kadar arkanızdayız” mesajı verdiği ifade edildi. Soyer’in ise, “Yeni yapılan projeleri halka anlata bileceksiniz. Birbirimize güvenelim. İlçe başkanlarıyla diyalog içinde olacağım. İlişkimiz örgütten kopuk olmayacak. Birbirimizi sevip sayacağız. Büyükşehir’in yaptığı hizmetlere hep beraber sahip çıkalım. Bana güvenin, ben size güveniyorum” şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi.

Kaynak: https://site-backlink.com/oOw2j

Hakkında admin

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, İlker Başbuğ, AKP, FETÖ,Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a sert yanıt,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İlker Başbuğ’a sert yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un sözlerine AK Parti grup toplantısında çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir