Home / İzmir Haber / Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Personellerin “işçi statüsü“nde olmasından dolayı da parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

İzmir’deki CHP’li bazı belediyelerde tartışmalara yol açan atama kararları ile ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi. Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Ayrıca personellerin “işçi statüsü”nde olmasından dolayı parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

Kaynak: https://site-backlink.com/FPlHp

Hakkında admin

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, İlker Başbuğ, AKP, FETÖ,Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a sert yanıt,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İlker Başbuğ’a sert yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un sözlerine AK Parti grup toplantısında çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir