Home / İzmir Haber / Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Personellerin “işçi statüsü“nde olmasından dolayı da parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

İzmir’deki CHP’li bazı belediyelerde tartışmalara yol açan atama kararları ile ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi. Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Ayrıca personellerin “işçi statüsü”nde olmasından dolayı parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

Kaynak: https://site-backlink.com/FPlHp

Hakkında admin

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir’de korkutan deprem

AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı, saat 16.37’de Aliağa ilçesinde 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydan geldiğini duyurdu. Sarsıntının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir