Home / İzmir Haber / Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Karabağlar Belediyesinden “Atama” Açıklaması Geldi!

Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Personellerin “işçi statüsü“nde olmasından dolayı da parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

İzmir’deki CHP’li bazı belediyelerde tartışmalara yol açan atama kararları ile ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında Karabağlar Belediyesi ile ilgili yayınlanan atama iddialarına ilişkin yapılan haberlere karşılık olarak olarak belediyeden açıklama geldi. Yapılan açıklamada  geçen iki isimden birinin 10 yıldır, diğerinin 3 yıldır belediye bünyesinde personel olarak çalıştığı belirtildi. Ayrıca personellerin “işçi statüsü”nde olmasından dolayı parti yöneticiliği yaptıkları bildirildi.

Kaynak: https://site-backlink.com/FPlHp

Hakkında elif

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Sevgilisini tabancayla yaralayan zanlı tutuklandı

Kübra’yı takside dövüp, tabancayla yaralayan sevgilisi tutuklandı. MEHMET CANDAN- Konak‘ta Mustafa Ölmez (46), kendisinden ayılmak isteyen sevgilisi Kübra Mina …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir