Home / Güncel / Engelsiz Yaşam / Manisa’da Engeller Kalkıyor

Manisa’da Engeller Kalkıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, il genelinde engelli vatandaşların günlük hayatlarına kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan devam edebilmeleri amacıyla Akhisar ilçesinde de 6 engelli vatandaşa araçları teslim edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, il genelinde engelli vatandaşların günlük hayatlarına kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan devam edebilmeleri amacıyla  Akhisar ilçesinde de 6 engelli vatandaşa araçları teslim edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi  Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Akhisarlı 6 engelli vatandaşa  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün tarafından armağan edilen tekerlekli sandalyeleri, engelli vatandaşların ikamet adreslerine bizzat giderek, teslimini yaptı.  Atatürk Mahallesi’nde yaşayan Hakkı Çalış, Yüksel Dinç ve Ufuk Şerefler, Ragıp Bey Mahallesi’nde yaşayan Sadullah Yavaş, Hacıishak Mahallesi’nde yaşan Kerim Sönmez ve Musa  Gökçimen‘e akülü tekerlekli sandalyeleri teslim edildi. Ailelerle sohbet eden ve sorunlarını da dinleyen Koordinatör Ensivri,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün‘ün selamlarını iletti. Engelli aileleri de,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün‘e ve Koordinatör Doğan Ensivri’ye duyarlılığı için teşekkür ettiler.

Hakkında Güncel Yayın

Ayrıca Kontrol Edin

Dünya Şampiyonu Olan Şırnaklı Engelli Sporcu, Hemşehrilerini Sevindirdi

ŞIRNAKlı işitme engelli milli güreşçi Sinan Sadak’ın Rusya’da düzenlenen İşitme Engelliler Dünya Güreş Şampiyonası’nda, ‘büyükler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir