Home / Güncel / Engelsiz Yaşam / Engelli kızı komşularının yanında kaçırdılar! “Kızım engelli kandırmışlardır” diyen bir annenin feryadı…

Engelli kızı komşularının yanında kaçırdılar! “Kızım engelli kandırmışlardır” diyen bir annenin feryadı…

Fatih’te, evlerinin yakınında bulunan parka çıkan 33 yaşındaki engelli Emel Kılıç’tan haber alınamıyor. Hayatından endişe eden anne, “Kızım engelli. Komşularıyla birlikte parka çıktı. Onu kandırıp kaçırmışlardır” diyerek gözyaşı döktü. Acılı aile, kızlarından gelecek bir haber için umutla bekliyor.

Olay, geçtiğimiz hafta Seyit Ömer Mahallesi Bostaniçi Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, 33 yaşındaki zihinsel engelli Emel Kılıç, 6 ağustos akşamı evlerinin 200 metre ilerisinde bulunan parka komşularıyla birlikte çıktı. Daha sonra parka inen anne Gülperi Kılıç, kızını parkta göremediği. Kızının telefonun arayana anne, telefonun defalarca çalmasına rağmen kızına ulaşamadı.

Engelli kızı komşularının yanında kaçırdılar! Kızım engelli kandırmışlardır diyen bir annenin feryadı...

Daha sonra tekrar kızının telefonu arayan anne telefonun kapandığını duyunca bir şok daha geçirerek karakola koştu. Akrabalarıyla birlikte karakola giden anne çocuğundan gelecek bir haber bekliyor.

Engelli kızı komşularının yanında kaçırdılar! Kızım engelli kandırmışlardır diyen bir annenin feryadı...

Gözyaşı döken acılı anne, “kızım engelli kandırmışlardır. Onun kimseye bir zararı olmaz. Gel dersin gelir, kızımdan gelecek bir haber bekliyorum. Bayramımız zehir oldu, emniyet yetkililerinden yardım bekliyorum. Kızımı bir an önce bulsunlar” dedi.

Kaynak: https://site-backlink.com/7hK9U

Hakkında serkan tekir

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Öğrenciler hayvanları besledi

Adıyaman Belediyesi, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası tarafından ortak etkinlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir