Home / Dünya / Kültür Sanat Etkinlik / YENİ YIL HEYECANI KARABAĞLAR BELEDİYESİ

YENİ YIL HEYECANI KARABAĞLAR BELEDİYESİ

Karabağlar Belediyesinde yeni yıl heyecanı

 

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ana hizmet binası ve dış müdürlüklerde görev yapan belediye personeliyle bir araya gelerek yeni yıllarını kutladı. 2017 yılının zor bir yıl olduğuna dikkati çeken Başkan Selvitopu, 2018’in daha iyi bir yıl olması dileğinde bulundu.

 

İlk olarak Karabağlar Belediyesi Gediz Asfalt Şantiyesi’nde görevli personelle bir araya gelen Başkan Selvitopu, ardından Uzundere’de bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek işçilerin yeni yılını kutladı. Her iki durağında da işçiler, Başkan Selvitopu’nu çiçek vererek karşıladılar.

 

Birçok açıdan 2017 yılının zor geçtiğini ifade eden Başkan Selvitopu, yeni yılın, yeni umutlarla beraber çeşitli alanlarda mücadele etme zorunluluğunu da beraberinde getirdiğini belirtti.

 

Hak ve adaletten şaşmamaya çabalıyoruz

 

Yaşanan tüm zorluklara rağmen Karabağlar Belediyesi’nin, bütün çalışmalarında hak ve adaletten şaşmamaya özen gösterdiğini söyleyen Başkan Selvitopu, “Karabağlar Belediyesi olarak 2018 yılında da bugüne kadarki çalışma anlayışımızla hep birlikte Karabağlar’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar yönetim olarak haksız adaletsiz bir uygulama yapmamaya özen gösterdik. Anlayışımız ve bakışımızda hak ve adalet yönünde kimseye karşı bir önyargımız yoktur. 2018 yılında da sizlerle birlikte sevgi, hoşgörü ve insanlık adına hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben bütün bu zorluklara rağmen 2018 yılının sizlere ve ailelerinize mutluluk getirmesini diliyorum” diye konuştu.

 

 

İşçilerle birlikte yeni yıl pastası kesti

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli işçilerin hazırladıkları yeni yıl pastasını işçilerle birlikte kesen Başkan Selvitopu, daha sonra ana hizmet binasındaki personelle bir araya geldi. Tüm birimleri tek tek dolaşan Başkan Selvitopu, yeni yılın sağlık ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Hakkında Güncel Yayın

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yüzmeye Engel Yok

Konak Belediyesi’nin yaz tatiline giren çocuklar için başlattığı ücretsiz yüzme kursları engelli çocuklar için de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir